Uygulamayı Yükleyerek

Mobil Ödeme Bozum İşlemini Yapabilirsiniz

Üstelik Masrafsız

İptv - KartEvi - Donmayan Hızlı İptv Nereden Alınır

İptv

İptv Nasıl Alınır

İptv nasıl alınır : İptv sitelerden kısa sürede temin edilebilmektedir. İlk kez Avrupa’da ortaya çıkan iptv sahiplerine tüm kanalları ve spor kanallarını şifresiz izleme imkanı sunar. Ve bu bakiyeleri kimlik bilgilerini internet ortamına girmeden kullanma imkanı veren bir uygulamadır. Paykasa kredi kartı olmayanlar ve internet ortamında kişisel verilerini korumak isteyen kimseler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Paykasa nasıl alınır konusunda paykasa online satış bayileri ve bu bayilere ait müşteri hizmetleri paykasa hesap bilgisi oluşturmanıza ve hesabınıza bakiye yüklemeye yardımcı olmaktadır.

İptv Alma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Paykasa kart satın alma işlemleri sanal ortamda tercih edilen ödeme sisteminin genel olarak Euro cinsinden hesaplanmasından dolayı paykasa kart bakiyeleri 10, 20, 25, 50, 100, 200, 250, 500 ve 1000 Euro cinsinden alınabilmektedir. Paykasa satış işlemi gerçekleştiren bayilerden öncelikle güncel kart fiyat listesine bakarak paykasa alım işlemlerine başlanmaktadır. Daha sonra size en uygun kart limitini belirleyerek sipariş verebilir paykasa satış bayisine ait hesap numarasına gerekli ödemeyi gerçekleştirerek GSM numaranıza veya e-posta adresinize kart bilgilerinizi teslim alabilirsiniz.

İptv nasıl alınır konusunda birçok site ve resmi bayilik paykasa alım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken paykasa bakiye türünün TL karşılığının ne kadar olduğudur. Fiyatlamada döviz kuru kart ücretinin şekillenmesinde büyük öneme sahiptir. Ayrıca bayiliklerin müşteri hizmetleri işlemlerinizin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesine aracılık etmektedir.

İptv Nasıl Kullanılır?

Dünyada 30.000’den fazla internet ve oyun sitesinde kullanılan paykasa oldukça tercih edilen ön ödemeli bir uygulamadır. Paykasa satış noktaları ile paykasa şifre ve kart bilgilerinizi oluşturduktan sonra sizlere 16 haneli paykasa kart numarası ve şifresi sağlanmakta ve belirleyeceğiniz e-posta adresiniz ya da cep telefonunuza şifre ve kart bilgileri gönderilmektedir.

Size gönderilen kart numarası ve şifrenizi alışveriş yapacağınız siteye girerek hızlı ve güvenilir bir şekilde paykasa kart alışverişlerinizi gerçekleştirebilir, haftanın 7 günü 24 saat paykasa bakiye yükleme ve bakiye bozdurma işlemlerinizi paykasa online bayilerinden yapabilirsiniz. Paykasa nasıl alınır kadar paykasa kart kullanımı konusunda da yeterli donanıma sahip olarak şifresine ve kart bilgilerine ulaşılması imkansız olan paykasa kart alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

mobil ödeme bozdurma iptv
casino siteleri