Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Paykasa Nasıl Kullanılır? - KartEvi - Güvenli Paykasa Kullanımı

Paykasa Nasıl Kullanılır?

 

Paykasa Nasıl Kullanılır?

İnternet ortamının güvenilir ön ödemeli sanal kartı ”paykasa kart” kullanımı hakkında klavuzluk yapıyoruz.

Paykasa Nasıl Kullanılır : 10, 15, 20, 25, 30 ,40 ,50,60 ,70, 100,150,  200 ve 250, 500, 1000, Euro şeklinde yükselen Paykasa Kart ön ödemeli bir karttır. Her kartın 16 basamaklı sabit bir PIN’i vardır ve euro döviz kuruna paralel olarak, kart fiyatı arttığında, web sitenize yatırdığınız para miktarı artar.

Paykasa satın al

  • Eğer iletişim sayfamızdaysanız, lütfen adınızı, soyadınızı, GSM numaranızı, e-posta verilerinizi girin ve bizi bekleyin.
  • Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişim kuracak ve ödemek istediğiniz hesap numarasını alacaksınız.
  • Ödemeyi tamamladığınızda, bir müşteri temsilcisi size SMS ve çevrimiçi olarak 16 basamaklı bir kod gönderir.

Paykasa Kullanımı Nasıl Yapabilirim?

Paykasa kullanımı
Paykasa Nasıl Kullanılır

Değerli müşterimiz, aşağıda belirtildiği gibi, 16 basamaklı kodunuzu kısa bir süre aldıktan sonra, ödeyeceğiniz sitede Paykasa ile öde seçeneğini seçerek, 16 basamaklı kodunuzu girin ve ok düğmesine bastıktan sonra işleminiz tamamlanır.

10, 15, 20, 25, 30, 40, 50.60, 70, 100.150, 200 ve 250, 500, 1000, euro büyüme limitleri olarak nasıl kullanılır, kart ön ödemeli bir karttır. Her kartın 16 basamaklı sabit bir PIN kodu vardır ve euro oranına paraleldir. Hisse senedi fiyatı arttığında, sitenize koyduğunuz para miktarı artar.

Paykasa alımı

Paykwik : Teknolojinin gelişimi, insanların yaşamlarında ihtiyaç duydukları sistemleri değiştirmelerini sağlar. Son yıllarda, bireyler alışveriş için çeşitli dükkanları ziyaret etmek zorunda kalmışlardır. Ancak, artık tek bir tıklamayla çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için güvenilir ödeme yöntemleri de geliştirilmiştir. Sanal ön ödemeli elektronik kartlardan olan Paykasa kartları, kullanıcılarına alanında en iyisi olarak hizmet vermektedir.

Mobil ödeme bozum :  Kullanıcılar için, sadece bir Paykasa kartına sahip olmak. Sistemin ön ödemeli işletimi için, kartı satın almadan önce kullanılması gereken bakiyeleri ödemek gerekir. Kullanıcılar, ödemelerini tercih ettikleri sitelerde ödeme yöntemlerini kullanarak yapabilir. Paykasa fiyatları siteye göre değişebilir. Bu bağlamda, herhangi bir hasarı önlemek için güvenilirlikten ödün vermeden siteler arasında analiz yapılmalıdır. Kullanıcılar, alışverişlerinde acele ettiklerinde maksimum fayda sağlamak için alışveriş yapabilirler.

mobil ödeme bozdurma iptv
casino siteleri