Uygulamayı Yükleyerek

Mobil Ödeme Bozum İşlemini Yapabilirsiniz

Üstelik Masrafsız

Kredi Kartı ile Paykasa - KartEvi - Paykasa Kredi Kartı

Kredi Kartı ile Paykasa

Kredi Kartı ile Paykasa

Kredi Kartı ile Paykasa ; Sitemiz üzerinden kredi kartı ile alım en kısa sürede aktif hale gelecektir. Kredi kartı ile alım yapabilmeniz için firmalar ile anlaşmaya çalışıyoruz.

Kart ile Paykasa alım işlemlerini çok kısa bir süre sonra  gerçekleştirebileceksiniz. Paykasa kart alımınızı yaptıktan sonra kredi kartı veya banka kartı kullanmadan sanal alışverişlerinizde Paykasa kartınızı güvenle kullanabilirsiniz. Paykasa kart alımı sırasında tarafınıza iletilen 16 haneli kod ile birlikte bakiye yükleme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı aracılığıyla Paykasa satın alma işlemlerini yaparken telefonunuza sms gönderilecektir. Gönderilen bu sms sonucunda çok kısa bir süre sonra alımız gerçekleşmiş tarafınıza 16 haneli kodunuz iletimiş olacak. Tarafınıza iletilen kodunuz keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız ödeme kadar paykasa kart alımı yapabilirsiniz. Paykasa sanal kart aracılığıyla güvenle ödeme imkanı elde etmiş olursunuz.

Kredi Kartı İle Alım Sırasında Yapılması Gerekenler

Paykasa kodunu kredi kartı ile birlikte satın almak için öncelikle bir web sitesi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu paykasa satış sitesinden mağdur olmadan kart alımı yapabilmek için sitenin güvenilir, resmi bir site olmasına dikkat etmelisiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra canlı destekte bulunan formu doğru bir şekilde doldurmalısınız. Formu doldurduktan sonra ise Paykasa kart miktarlarının bulunduğu bir sayfa karşınıza çıkacak. Buradan bütçenize uygun olan Paykasa kartını seçmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında canlı destekteki müşteri temsilcisine ne kadar paykasa almak istediğinizi söylemeniz gerekir. Almak istediğiniz paykasa kart ücretine karşılık olarak da ödeme yapmanız gerekir. Kredi kartı ile aracılığı ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kodu size SMS yolu veya site üzerinden verilecektir.

İptv

mobil ödeme bozdurma iptv
casino siteleri