Güvenilir Paykasa Siteleri

Güvenilir Paykasa Siteleri

Güvenilir Paykasa Siteleri ; Kredi kartlarının kopyalanması ve kart bilgilerinin kopyalanması gibi usulsüzlüklerin önlenmesi için tamamen yeni sistemler geliştirilmektedir. Bu sistemler, yetkili satıcılardan online alışveriş yapmak isteyen son kullanıcılara sunulmaktadır. Modern cihaz satın alarak, kartınızdaki bakiyenizi tazmin etme ve güvenle alışveriş yapma olanağına sahip olacaksınız.

paykasa için paykasa trend

Paykasa nedir ve hangi sistem kullanıyoruz, aynı kredi kartı gibi, 16 haneli bir kart numarasına sahip sanal bir kart düşünüyoruz. Paykasa, bu numarayı satın alma işlemi sırasında doğrudan siteye kaydederek başka hiçbir bilgi vermeden alışveriş yapmamızı sağlayan bir sistem üzerine kuruludur.

Paykasa Al

Paykwik : 16 basamaklı bir kredi kartı numarası, tüm platformlarda kartınızın arkasındaki 3 basamaklı CVV2 / CVC2 satın aldığınızda ve ay / yıldaki son kullanma tarihini girdiğinizde ödemeyi tamamlarsınız. Paykasa kartı hem ön ödemeli hem de satış sırasında hesaplanan cari oranda satın alınabilir.

16 haneli bir PIN kodundaki Paykasa, Euro olarak satılan ve ön ödemeli bir kredi kartı olan güvenli ve ön ödemeli bir kredi kartıdır. Hem şifreleme hem de çoklu kullanım sayesinde, diğer rakiplerden kolayca çıkarılabilir. Kartınızı kullanarak, yerel denizaşırı e-ticaret sitelerini oyunlar, uygulamalar, mobil ödeme yöntemleri ve tüm çevrimiçi alışveriş işlemleriyle ilgili yapabilirsiniz.

Paykasa satın al

Mobil Ödeme Bozum : Satın alma ve satma işlemleri, o gün için geçerli döviz kuruyla gerçekleşir. En ucuz düşük maliyetli işlem aslında günlük döviz kuru tahmin edilerek üretilir. Güncel promosyonları inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa’nın satış verilerine göre, yaptıkları satış rakamlarının müşteri ihtiyaçları ve daha az talepkar olduğunu belirtti.

WhatsApp Hattı